(c) victorweddings

victorweddings.sk

16 hodinový balík s videoklipom

obsahom balíka je 16 hodinoý fotografický balík a videoklip v rozsahu do 6 minút zostrihaný z najlepších momentov vášho veľkého dňa a ručne vyrobená 20 stranová luxusná svadobná kniha v rozmere 30×20 cm

fotografovanie od rána,
príprava nevesty a ženícha, líčenie, obliekanie, ranné prípravy, príchod hostí,
obrad, skupinové fotografie a reportáž svadobného dňa do polnoci resp. očepčenia (al. polnočného tanca),
a svadobných portrétov v deň svadby
súčasťou je 100 vytlačených fotografií v darčekovej krabičke,
usb kľúč s výberom najlepších momentov v digitálnej podobe (zvyčajne 550 záberov),
online galéria pre sťahovanie a zdieľanie po dobu 3 mesiacov

od 880€ - Napíšte mi
Contact

5 hodinový balík

balík vhodný pre fotografovanie obradu
skupinových fotografií
a svadobných portrétov v deň svadby
súčasťou je 20 vytlačených fotografií v darčekovej krabičke,
usb kľúč s výberom najlepších momentov v digitálnej podobe
(zvyčajne 150 záberov), online galéria pre sťahovanie a zdielanie po dobu 3 mesiacov
od 390€ - Napíšte mi
Contact

16 hodinový balík DeLuxe

obsahom balíka je 16 hodinový fotografický balík fotografovaný dvojicou svadobných profesionálov – fotografka a fotograf, ktorým neujde žiaden moment vášho veľkého dňa. Nefotíme iba nudný štandard. To čo ponúkame je tá najvyššia kvalita robená našou vášňou pre fotografiu. Navzájom sa dopĺňame, vymýšľame a tvoríme umenie, vytvárame životné spomienky. Ako bonus dostanete navyše video v rozsahu do 30 minút zostrihaný z najlepších momentov vášho veľkého dňa a ručne vyrobenú 20 stranovú luxusnú svadobnú knihu v rozmere 30×20 cm
individuálna ponuka - Napíšte mi
Contact

Svadobný videoklip

Videoklip v rozsahu do 6 minút
z tých najzaujímavejších momentov vášho veľkého dňa.
Výhodou je že v rámci tejto služby
získavate čiastočne aj druhého fotografa.
Časový rozsah filmovania sa rovná
s časovým rozsahom zvoleného foto balíka.

od 240€ - Napíšte mi
Contact

Krátky svadobný film

Krátky film v rozsahu do 20 minút zo svadobného dňa.
Časový rozsah filmovania sa rovná
s časovým rozsahom zvoleného foto balíka.

od 290€ - Napíšte mi
Contact

Pár myšlienok z dlhoročných skúseností ...

Štylizované portréty

Fotografovanie štylizovaných portrétov je potrebné naplánovať dôkladne. Miesta, kde budeme fotiť, čas kedy budeme fotiť a v neposlednom rade, v prípade že máte konkrétnu predstavu ako by mala fotografia vyzerať, prosím dajte mi to vedieť dostatočne dopredu aby som vám dokázal vyhovieť.

Odporúčam si nájsť záložný plán pre prípad nepriazne počasia. Ak by malo liať alebo by mala udrieť iná prírodná katastrofa, potrebujeme mať náhradné riešenie.

Pokiaľ to čas a miesto kde je organizovaná samotná hostina dovoľuje, poprosil by som vás o pár minút vášho času pri západe slnka, a niekedy v noci, aby sme si vybehli “na vzduch” odcvaknúť pár záberíkov. Pouličné nočné svetlá alebo zlatistá farba zapadajúceho slnka môžu dodať vašim fotografiám extra “šmrnc”.

Zoznamy, checklisty

Zoznamy riešia veľa problémov 🙂 a preto si vytvorte súpis fotografií na ktoré nesmieme zabudnúť, ako napr. skupinkové fotografie s priateľmi, ktorí musia rýchlo odísť zo svadby, alebo ak ste videli niekde konkrétne miesto kde sa chcete odfotiť, ale sem patrí napríklad aj torta, ktorú pripravila babička… o všetkom potrebujem vedieť. Platí to aj pre prípad, ak máte konkrétnu predstavu o tom, kde všade sa chcete odfotografovať počas fotenia štylizovaných portrétov. Najlepšie je toto všetko pripraviť formou chcecklistu a tak máme istotu, že nezabudneme na nič.

Starejší, alebo niekto kto má prehľad

V prípade, že budete mať profesionálneho starejšieho, poprosil by som ho o pomoc v organizovaní pri rôznych fotografovaniach. Je dobré mať človeka, ktorý sa vyzná cca kto je kto (brat, sestra, babička, krstná) a pomôže efektívne zorganizovať ľudí aby sme zbytočne neprichádzali o drahocenný čas.

Veľká skupinová fotografia

Skupinová fotografia všetkých hostí: navrhujem dopredu informovať hostí, kedy a kde sa fotografovanie udeje.

Odporúčam si vybrať pre túto fotografiu miesto, kde sa hostia môžu usporiadať do viacerých radov (schodisko pred kostolom – mestským úradom), mierny svah, lavičky, alebo nízky múrik na ktorý sa dá postaviť. Z hľadiska plynulosti je najlepšia možnosť odfotografovať skupinu tesne po obrade a gratuláciách, kým máte hostí pokope 🙂

Ďalšie skupinky:

každý sa chce odfotiť s nevestou, a preto by bolo najlepšie zariadiť aby sa tie najdôležitejšie skupinové fotografie (podľa časového rozvrhu dňa) dali odfotiť hneď po veľkej skupinke. Ostatné spoločné fotografie zvládneme aj počas svadobnej hostiny (ak ste si neobjednali fotokútik, tak Vám navrhujem vyzdobiť si jeden kútik na mieste hostiny)

Cenovú kalkuláciu ceny pošlem po konzultácii. Prosím vyplnte kontaktný formulár.

Doplnkové služby

  • nestrihaný záznam z jedného miesta jednou kamerou z vybranej časti svadobného dňa (napr. obrad, odobierka, prvý tanec…)
  • fotoštúdio a tlač na mieste: postavíme fotoštúdio na vašej svadbe a vytlačíme fotografie na počkanie. Donesieme aj pár srandovných rekvizít pre zábavu.
  • fotografovanie predsvadobných rande portrétov v rozsahu do 2 hodín, 15 vytlačených fotografií 10×15 cm, zábery odovzdané pomocou cloudovej služby
  • fotografovanie nad rámec dohodnutého balíka je spoplatnené sumou 49,- € / hodina

 

Tags / Tagy

fotograf na svadbu, fotograf, svadobný fotograf, svadba, svadobný portrét, nevesta, ženích, fotografia, portrét, svadobné šaty, portrétny fotograf, fotoštúdio, umelecký fotograf, fotokniha, reportáž, event, hostina, svadobná hostina, čepčenie, krájanie torty, polnočný tanec, fotograf Revúca, fotograf Rožňava, fotograf Rimavská Sobota, fotograf Lučenec, fotograf Tisovec, fotograf Hnúšťa, fotograf Detva, fotograf Hriňová, fotograf Zvolen, fotograf Banská Bystrica, fotograf Moldava Nad Bodvou, fotograf Margecany, fotograf Krompachy, fotograf Spišská Nová Ves, fotograf Poprad, fotograf Smižany, fotograf Košice, fotograf Prešov, fotograf Trebišov, fotograf Humenné, fotograf Kráľovský Chlmec, fotograf Čierna nad Tisou, fotograf Trnava, fotograf Trenčín, fotograf Žilina, fotograf Nitra, fotograf Bratislava, fotograf Galanta, fotograf Sereď, fotograf Šaľa, fotograf Nové Zámky, fotograf Komárno, wedding. wedding photo, wedding photography, wedding venue, portrait, portrait photographer, destination wedding photographer, slovakia, wedding, photographer, #slovakiaweddingphotographer #svadba #svadobnyfotograf #fotograf #nikon     

Stiahnite si cenník pre svadobnú sezónu 2023/2024

Získajte až 20% zľavu

predsezónna zľava

CENY OD 99,- EUR!

PRE VIAC INFORMÁCIÍ NÁS KONTAKTUJTE!

NAPÍŠTE NÁM