(c) victorweddings

victorweddings.sk

#slovakiaweddingphotographer

Viktor

„Svadobná fotografia je pre mňa viac ako len práca, je to vášeň. Už 25 rokov sa venujem fotografovaniu (nielen svadieb) a počas tejto doby som získal množstvo skúseností, ktoré mi pomáhajú vytvárať jedinečné zábery z najdôležitejšieho dňa vášho života.

Moja filozofia je jednoduchá: zachytiť autentické emócie a neopakovateľné momenty tak, aby ste si ich mohli navždy vychutnať. Fotografujem príbeh vášho dňa od prvého líčenia až po zábavu na tanci, takže výsledkom je kompletný obraz vášho svadobného dňa.

Okrem toho som profesionálny fotograf, ktorý si zakladá na kvalite a dôslednosti. Fotografie vám dodám v plnej veľkosti a vy si ich môžete vytlačiť, zdieľať s rodinou a priateľmi alebo ich použiť na sociálnych sieťach.

Navyše, pracujeme ako tím. Ak potrebujete vyhotoviť videoklip z Vášho veľkého dňa, alebo si chcete byť istí, že každý dôležitý moment bude zaznamenaní čo možno najkreatívnejšie a najautentickejšie, sme tu pre Vás viacerí. Pozrite si našu ponuku balíku DeLuxe ktorá obsahuje úplne všetko, čo potrebujete v kvalite najvyšších štandardov.

Ak hľadáte spoľahlivého fotografa alebo tím, ktorý dokáže zachytiť váš svadobný deň taký, aký bol, neváhajte ma kontaktovať. Teším sa na spoluprácu s vami!“

Tags / Tagy

fotograf na svadbu, fotograf, svadobný fotograf, svadba, svadobný portrét, nevesta, ženích, fotografia, portrét, svadobné šaty, portrétny fotograf, fotoštúdio, umelecký fotograf, fotokniha, reportáž, event, hostina, svadobná hostina, čepčenie, krájanie torty, polnočný tanec, fotograf Revúca, fotograf Rožňava, fotograf Rimavská Sobota, fotograf Lučenec, fotograf Tisovec, fotograf Hnúšťa, fotograf Detva, fotograf Hriňová, fotograf Zvolen, fotograf Banská Bystrica, fotograf Moldava Nad Bodvou, fotograf Margecany, fotograf Krompachy, fotograf Spišská Nová Ves, fotograf Poprad, fotograf Smižany, fotograf Košice, fotograf Prešov, fotograf Trebišov, fotograf Humenné, fotograf Kráľovský Chlmec, fotograf Čierna nad Tisou, fotograf Trnava, fotograf Trenčín, fotograf Žilina, fotograf Nitra, fotograf Bratislava, fotograf Galanta, fotograf Sereď, fotograf Šaľa, fotograf Nové Zámky, fotograf Komárno, wedding. wedding photo, wedding photography, wedding venue, portrait, portrait photographer, destination wedding photographer, slovakia, wedding, photographer, #slovakiaweddingphotographer #svadba #svadobnyfotograf #fotograf #nikon     

Získajte až 20% zľavu

predsezónna zľava

CENY OD 99,- EUR!

PRE VIAC INFORMÁCIÍ NÁS KONTAKTUJTE!

NAPÍŠTE NÁM