(c) victorweddings

victorweddings.sk

Svadobný a eventový fotograf

... to som ja, Viktor 🙂

Fotografovaniu sa venujem pomaly 30 rokov. Z toho 20 rokov pôsobím aj ako profesionálny fotograf v najväčšej spoločnosti na Slovenskom trhu zaoberajúcou sa školskou fotografiou. Svadbám sa venujem už viac než 18 rokov.

Svojim nadšením pre reportážnu fotografiu som rozšíril svoj fotografický obzor pred 10timi rokmi aj ako event fotograf. Spolupracoval som s menami ako Majk Spirit, Ego, Rytmus či Richar Müller, ale v mojom portfóliu nájdete fotografie aj zahraničných interpretov ako napríklad kapela Nazareth, Rebulic alebo Tankcsapda a mnoho iných. Na stage-i sa cítim ako doma, a nečudujte sa keď ma stretnete na rôznych eventoch a podujatiach kade-tade po slovensku. Hudba je mojim živlom, čiže kedykoľvek sa môžem vynoriť aj vo vašom obľúbenom klube 🙂

Keď mám v rukách fotoaparát, som naozaj vo svojej koži a vnímam svet iba cez hľadáčik. Som vždy pripravený na všetko, mám oči všade 🙂 Milujem prirodzenosť a netradičnosť, pri fotografovaní svadieb alebo portrétov či párov využívam svoju schopnosť vidieť aj poza chrbát ako sa hovorí, a striehnuť po zaujímavých momentoch. Verím v prirodzenú krásu takže aj môj štýl fotografovania sa vždy nesie v tomto duchu, čím menej umeliny a čím viac prirodzenej krásy.

A navyše:

nie som iba fotograf ale aj reklamný grafik. Spolupracoval som na niekoľkých projektoch rôznych reklamných periodík, tvorím množstvo grafickej reklamy každodenne. Je to veľmi užitočné lebo obzor človeka je rozšírený aj o praktické využitie fotografie. V rámci reklamy som sa dostal aj ku produktovej fotografii, moje práce predávajú kávičky, koláčiky ale aj zbíjačky či cement, ale spolupracoval som aj s takými značkami ako sú napr. Marco Mirelli.

Vyberte si mňa a môžete si byť istí, že budem všade a zachytím možné najdetailnejšie okamihy Vašej svadby. Získate mnohoročné skúsenosti v reportážnej, portrétovej, eventovej ale aj ateliérovej fotografie. Už som počas svojej kariéri zodral niekoľko fotoaparátov a mal som vo svojom hľadáčiku veľmi veľa ľudí, ktorí boli vždy spokojní s mojou prácou. Garanciou spokojnosti je, že som ako hlavný fotograf absolvoval obrovské množstvo rôznych podujatí, svadieb, stužkových. Z môjho ateliéru s úsmevom na tvári odchádzalo nespočetne veľa rodín a detí, ale aj kandidáti rôznych politických strán pri voľbách. Široká škála mojej pôsobnosti Vám zaručí že sa nestratím v žiadnej situácii, v mojich žilách prúdi tvorivá krv a nezlaknem sa žiadnej výzvy.

Člen asociácie

horizontal-white
Tags / Tagy

fotograf na svadbu, fotograf, svadobný fotograf, svadba, svadobný portrét, nevesta, ženích, fotografia, portrét, svadobné šaty, portrétny fotograf, fotoštúdio, umelecký fotograf, fotokniha, reportáž, event, hostina, svadobná hostina, čepčenie, krájanie torty, polnočný tanec, fotograf Revúca, fotograf Rožňava, fotograf Rimavská Sobota, fotograf Lučenec, fotograf Tisovec, fotograf Hnúšťa, fotograf Detva, fotograf Hriňová, fotograf Zvolen, fotograf Banská Bystrica, fotograf Moldava Nad Bodvou, fotograf Margecany, fotograf Krompachy, fotograf Spišská Nová Ves, fotograf Poprad, fotograf Smižany, fotograf Košice, fotograf Prešov, fotograf Trebišov, fotograf Humenné, fotograf Kráľovský Chlmec, fotograf Čierna nad Tisou, fotograf Trnava, fotograf Trenčín, fotograf Žilina, fotograf Nitra, fotograf Bratislava, fotograf Galanta, fotograf Sereď, fotograf Šaľa, fotograf Nové Zámky, fotograf Komárno, wedding. wedding photo, wedding photography, wedding venue, portrait, portrait photographer, destination wedding photographer, slovakia, wedding, photographer, #slovakiaweddingphotographer #svadba #svadobnyfotograf #fotograf #nikon     

Získajte až 20% zľavu

predsezónna zľava

CENY OD 99,- EUR!

PRE VIAC INFORMÁCIÍ NÁS KONTAKTUJTE!

NAPÍŠTE NÁM